Makrobet230 | Makrobet Yeni Giriş

Makrobet230 Makrobet Kayıt

Geçtiğimiz günlerde Türkiye macerasına ara vermek zorunda kalan Makrobet, bu sorunu kısa bir süre içinde adresini güncelleyerek çözdü. BTK eliyle getirilen erişim engeliyle siteye kısa bir süre erişim yasaklandı. Ancak yapılan müdahaleden sonra erişim kısıtlaması ortadan kalktı. Site yönetimi açtığı yeni giriş adresini mail üzerinden tüm üyelere bildirdi. Ayrıca cep telefonu ile kısa mesajlar da gönderildi. Aynı zamanda platformun resmi Twitter hesabı üzerinden yeni domaini bildiren paylaşımlar yapıldı.

Makrobet Kullanıcı Adı ve Parola Oluşturma

Makrobet kayıt işlemleri sırasında sizlerden üç aşamalı bir iş akışı beklenir. İlk olarak kişisel bilgileri vermeniz istenir. Buradaki tüm alanları eksiksiz olarak doldurduğunuzda sıra hesap bilgilerine gelir.

Burada sistem sizlerden bir kullanıcı adı ve parola oluşturmanızı ister. Bu iki giriş de size özel olmalıdır.

  • Oluşturacağınız kullanıcı adı özgün olmalıdır. Yani daha önce siteye kayıt olan bir kullanıcı bu ismi almamalıdır. Zaten sitede kayıtlı olan bir kişinin ismini yazdığınızda sistem size uyarı verir. Sonrasında gerekli düzenlemeler yaparak adınızı yakın bir şey de yapabilirsiniz.
  • Makrobet parolanız da kurallara uygun olmalıdır. Öncelikle en az istenen karakter sayısına dikkat etmelisiniz. Sonrasında parolanız bir küçük, bir büyük harf, bir rakam içermelidir. Bu duruma aykırı bir belirleme yaparsanız uyarı alırsınız.
  • Ayrıca altta da tekrar girdiğiniz parolayla uyum olmalıdır. Bu bilgileri daha sonra hesabınıza giriş yaparken kullanırsınız. Ayrıca kullanıcı adı ve şifre sadece size özeldir. Kimseyle paylaşmamanız gereken bilgilerdir.

Makrobet Şifre Yenileme

Makrobet hesabınızda şifrenizi yenilemek için seçeneklerinizden biri hesabım menüsündedir. Kullanıcı adı ve parolanızla giriş yaptıktan sonra şifre güncelleme bölümüne yeni parolanızı girerek değişiklik yapabilirsiniz. Ancak şifrenizin unutmuş da olabilirsiniz.

Şifre unuttuğunuz zaman işlemler biraz daha farklıdır. Bunun için “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklamanız gerekir. Sonrasında mail adresinizi yazarsınız ve gelen kutusundaki linke tıkladığınızda sistem sizi şifre sıfırlama alanına gönderilir. Belirtilen kurallara uygun şekilde parolanızı yazarak giriş bilgilerinizi güncellemiş olursunuz. Bu güncelleme işlemleri ortalama bir dakika kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Makrobet Yeni Giriş Adresi: makrobet230.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir