Perabet299 | Perabet Yeni Giriş Adresi

Perabet299 Perabet Para Yatırma Seçenekleri

Üyelerine sağladığı farklı para yatırma opsiyonlarıyla Perabet, bet piyasasındaki en aktif platformlardan biridir. Şirket kullanıcılarının her türlü ihtiyacına cevap vermiştir. Bu yüzden bet ofisi birden fazla para yatırma yöntemini aktif hale getirmiştir.

İsterseniz kredi kartı, banka kartı ya da sanal cüzdanla isterseniz de Cepbank ya da QR kod gibi yöntemlerle hesabınıza para tanımlayabilirsiniz. Ancak bu konudaki ayrıntıları görmek için güncel giriş adresi üzerinden profilinize giriş yapmalı ve hesabım sekmesine tıklamalısınız. Tüm transferlerdeki ortak kural hesabın mutlaka üye adıyla tutmasıdır. Yani başkası adına olan bir araçla bakiye yüklemesi yapmanıza izin verilmez.

Perabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Perabet uzun bir süreden beri Türk bet piyasasında etkin olarak faaliyet yürütmektedir. Belli aralıklarla BTK tarafından engelleme gelse de bet markası alan adı değişikliği yaparak hizmete devam eder. Site yönetimi Türk bahis severlerin internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapma alışkanlığını tespit etmiştir. Bu konuda çalışmalara başlayan platform kısa süre önce kredi kartı ile para yatırma işlemini aktif hale getirmiştir.

Kullanıcı adı ve profil bilgilerinizle hesabım menüsünden giriş yaparak kredi kartı ile para yatırma bölümüne tıklayabilirsiniz. Bu sayfada karşınıza bir ekran gelir. Burada sizden öncelikle on altı haneli kredi kartı numarası girmeniz istenir. Daha sonra kartınızın arka yüzünde yer alan üç haneli CVC kodu girmelisiniz. En son da ay ve yıl olarak son kullanma tarihini yazdığınızda doğru bilgileri vermiş olursunuz.

Perabet hesabınıza kredi kartı ile para aktarırken en az 100 TL tutarında işlem yapabilirsiniz. Daha düşük bir tutarda aktarım yapamazsınız. Ayrıca kredi kartı mutlaka sizin adınıza olmalıdır. Site Curacao ülkesini merkez olarak belirlemiştir. Bu yüzden de kredi kartınız yurt dışı alışverişlerine açık olmalıdır. Aksi halde yaptığınız ödeme işlemi banka tarafından onaylanmayacaktır. Bunu sağlamak için mobil uygulamaya giriş yapabilir ya da müşteri temsilcisiyle görüşerek aktif hale getirme talimatı verebilirsiniz. Daha sonra hiçbir sorun yaşamadan bu yolla bakiyenizi güncelleyebilirsiniz.

Perabet Yeni Giriş Adresi: Perabet299.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir